KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12861232
nr 1286 1232
Rolf Börjesson
(1929-1996), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 9/50. Motivet: 34x42 cm
Rolf Börjesson, svensk tecknare och grafiker född 1929 i Västerås, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:58:04
4/11 18:53:08
Rolf Börjesson
Läs mer om Rolf Börjesson